Şampuanlar Nasıl Kullanılır ?

Ozoderm saç besleyici şampuan saçı temizlemek için kullanılır. Ilık veya soğuk su ile saçı ve saç derisini ıslatın (sıcak su saçı ve derisini kurutur). Avuç içine bir miktar şampuan alın; ellerinizle ovuşturduktan sonra şampuanı başınıza sürün ve parmak uçları ile 30 saniye kadar masaj yapın. 3 ila 5 dakika beklemesine özen gösterin ve saçınızı son olarak durulayın.

İnsanlar normalde birinci yıkamada saçın köpürmesini beklerler. Fakat köpük saçtaki yağ tarafından parçalandığından, yağlı saçların iki kez şampuanlanması gerekebilir. Aşırı köpük saça zarar verir. Saçı daha fazla temizlemez. Şampuanlar kolaylıkla durulanabilmelidir; ancak nemlendiriciler, şekillendirici ürünler ve kimyasallar tortu olarak saçta kalabilirler. Durulamadan sonra elinizle nemlendirici uygulayın. Nemlendiriciyi saçın ortasından uç bölgeye kadar sürün. Saçlı deri kuru olmadıkça deriye sürmekten kaçının. Saçı tarayarak da nemlendiricinin dağılmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra da saçı durulayın.

ozoderm şampuan ozoderm siparis ozoderm siparis ozoderm siparis ozoderm siparis ozoderm siparis
Adınız Soyadınız :
Telefon Numarası :
Numaranızı bırakın, müşteri temsilcilerimiz dilediğiniz zaman sizinle iletişime geçerek bilgilendirsin ve siparişinizi alsın.